0800330261

Курс долара до гривні в Харкові на сьогодні

USD/UAH
 •  

Поточний курс долара в Харкові, як і по всій країні, постійно змінюється, тому бажаючі вигідно провести валютну операцію повинні постійно його моніторити, вибираючи вдалий момент для обміну. І якщо з показниками НБУ це досить просто, то котирування в пунктах обміну відстежити набагато складніше. В цьому випадку рекомендується скористатися пошуком в мережі інтернет, де завжди можна дізнатися актуальний курс долара в Харкові: обмінки, банківські установи та чорний ринок.

Наш обмінний пункт гарантує своїм клієнтам кращі котирування і пропонує скористатися зручним сайтом з актуальною інформацією. Тут ви завжди зможете дізнатися вартість грошових знаків і ознайомитися з динамікою її зміни протягом тижня або доби. Хоча курс долара та гривні в обмінниках Харкова продовжує коливатися, ми завжди встановлюємо оптимальні котирування для своїх клієнтів.

Тому якщо ви плануєте купити долари в Харкові, то швидкий, ефективний і прозорий обмін забезпечить обмінник в районі Сумського ринку по вул. Культури, 8. У нас можна комфортно перевести гривні в долари, незалежно від суми. Ми працюємо швидко і безпечно, строго дотримуючись конфіденційності своїх клієнтів.

Купити долари: Сумський ринок

Необхідність купити долари може виникнути в будь-який час і будь-якому місці, саме тому наша компанія передбачила пункт обміну валют на Сумському ринку. Торговий майданчик було відкрито в далекому 1947 році, а ось в оновленому вигляді після реконструкції почав працювати не так давно - в березні 2015 року.

Цікаво, що в радянські часи ринок отримав народну назву «Професорський», адже тут можна було знайти дорогі і дефіцитні продукти, недоступні багатьом простим людям. Значною міською подією 1964 року стало зведення нової будівлі торгового майданчика на 520 місць. З цього приводу в місцевих газетах вийшли захоплені репортажі про найкрасивіший вітраж і художній розпис будівлі. Також згадувалися величезні холодильні камери, місткі вантажні ліфти і зручні побутові приміщення. І, звичайно ж, неймовірної величини акваріуми, здатні вмістити кілька тонн живої риби.

Продати долари в той час було абсолютно неможливо, адже подібні операції були доступні тільки з дозволу спеціальних органів і лише обмеженому числу людей. Наприклад, якщо хтось збирався в закордонне відрядження або на гастролі. І, звичайно, курс долара в Україні, як і в інших республіках Союзу, визначався державним регулюванням.

Курс долара в Україні: друге життя «Професорського»

Згодом будівля застаріла і вже не підлягала реконструкції, тому в 2011 році почалося повне оновлення об'єкта. Новий продуктовий ринок, що відкрився 4 роки по тому, приваблює безліч жителів і гостей міста наступним:

 • смачними і різноманітними продуктами в маленьких крамницях на першому поверсі, в тому числі найсвіжішими фермерськими овочами і фруктами;
 • численними магазинами з одягом, взуттям та господарськими товарами, розташованими на другому поверсі;
 • декількома кав'ярнями, ресторанами, кондитерської та навіть квіткової лавкою.

Поруч з цим популярним місцем розташувався наш обмінний пункт, де можна перевести гривні в долари або виконати інші операції. Є ще одне місце, де може спостерігатися «цікаві» курси долара в Харкові - чорний ринок, однак експерти не рекомендують їм користуватися. На відміну від нашого обмінника, що працює легально, чорний ринок не дає гарантій безпечного обміну і не відповідає за якість своїх послуг. Найкраще місце на сьогодні купити долар - Харків, вул. Культури, 8.

Переваги наших послуг з обміну гривень на долари

Отже, щоб швидко, безпечно і максимально вигідно перевести долари в гривні, необхідний надійний і перевірений пункт обміну. Основними його ознаками є:

 • постійний стаціонарний пункт обміну;
 • наявність дозволу на даний рід діяльності;
 • можливість здійснювати різні фінансові операції;
 • наявність декількох видів грошових знаків;
 • надійність і безпеку валютних операцій;
 • вигідний курс долара до гривні на сьогодні;
 • популярність і відмінна репутація.

Часто курс гривні до долара цікавить тих, хто планує інвестувати в іноземну валюту. Навіть незважаючи на зміцнення національних грошових знаків, в довгостроковій перспективі «вічнозелений» - більш стабільна валюта, оскільки він підкріплений сильною економікою країни і великим потоком інвестицій в неї. Більш того, в стабільності цих грошей зацікавлені всі великі гравці світового торгового ринку, адже переважна більшість угод прив'язана до цієї валюти. Якщо ви плануєте великі покупки всередині країни, то перевести долари в гривні можна в будь-який момент. Звертайтеся і ми гарантуємо вам 100% вигоду і безпеку!