0800330261

Курс долара до рублю в Харкові на сьогодні

USD/RUB
 •  

Парадоксально, але на тлі погіршення суспільно-політичних відносин число українців, які відвідують Росію в особистих цілях, не дуже скоротилося, а товарообіг між Україною і Російською Федерацією практично не зменшився. РФ як і раніше залишається найбільшим ринковим партнером нашої країни. Особливо помітно це в містах з великими торговельними майданчиками. Яскравий приклад - Харків. Багатьох харків'ян і гостей обласного центру цікавить крос курс російського рібля до долару, який дозволяє обміняти валюту безпосередньо без участі гривні і уникнути подвійної комісії.

Основи формування крос курсу рубль долар

Ціна, за якою на території України можна купити або продати американські гроші за державні знаки РФ, залежить від безлічі внутрішньодержавних і світових процесів. Щоб завжди обмінювати грошові знаки за вигідним крос курсом долар рубль, потрібно вивчити ази його формування і навчитися прогнозувати найбільш сприятливий період для здійснення угоди. Це не так складно, як здається на перший погляд, і зовсім не обов'язково бути дипломованим фінансистом, щоб зрозуміти закономірності зростання або падіння котирувань.

Так, курс долара до російського рубля може слабшати з наступних причин:

 • стрімкі темпи інфляції;
 • запуск «друкарського верстата», що проводиться при низьких мікро- і макроекономічних показниках;
 • стагнація або занепад економіки;
 • високий ризик дефолту або його фактичний наступ;
 • низька конкурентоспроможність товарів;
 • тип регулювання курсу рубля до долара, обраний урядом;
 • розмір процентної ставки;
 • незадовільний стан платіжного балансу;
 • великий обсяг зовнішніх позик і жорсткі умови їх погашення;
 • слабка активність на фінансових торгах, біржах дорогоцінних металів, цінних паперів, енергоресурсів;
 • брак довіри до валюти і напрямку розвитку країни, якого дотримується Кабмін.

Інші аспекти, що впливають на курс рубля до долара

Крім глобальних чинників, від яких залежить курс рубля до долара в довгостроковій перспективі, на котирування впливають і кон'юнктурні процеси. Зазвичай по їх завершенні валютні співвідношення нормалізуються. До числа таких відносяться різні кризи, залученість армії в війні і збройні конфлікти всередині держави та за її межами, наступ стихійних лих і катаклізмів, а також період ліквідації їх наслідків.

Чималу роль у формуванні курсу російського рубля до долара грає число спекулятивних операцій. Перекупники використовують найнезначніші приводи, щоб підвищити попит на ВКВ і заробити на цьому максимальний профіт. Під час ажіотажу, реального або штучного, люди в паніці починають скуповувати грошові знаки або позбавлятися від інвалюти і цим користуються спекулянти. Крім цього, нерідко «міняйли» вдаються до шахрайських схем - підмінюють або не додають купюри. Довести ж факт обміну рублів на долари і вчинення при цьому протиправних дій вкрай складно, а отже, притягнути винних до відповідальності практично неможливо.

Де дізнатися актуальний курс рубль долар?

Ознайомитися з останньою інформацією, що надходить з фінансових бірж, і офіційним курсом рубль долар можливо на сайті НБУ, на сайтах-агрегаторах, на веб-сторінках великих комерційних і держбанків і сертифікованих обмінників. Крім цього, моніторити валютні співвідношення можна в фізичних відділеннях, ліцензованих фінансових установ. При цьому не варто дивуватися тому, що дані Нацбанку можуть відрізнятися від реального коефіцієнта, за яким конвертується рубль-долар і навпаки. Така невідповідність виникає в разі, коли фінансові організації здійснюють конверсію з прихованим комісійним збором.

Як безпечно обміняти рублі в долари на Сумському ринку Харкова?

Щоб вигідно і безпечно перевести рублі в долари, а також обміняти інші валютні пари на харківському Сумському ринку, слід знайти наш філіал, який має такі конкурентні переваги перед іншими фірмами, що здійснюють купівлю-продаж валюти:

 • гарантує захист персональних даних і конфіденційність угод;
 • своєчасно оновлює курс долара до рубля на сьогодні в усіх касах-філіях;
 • має поширену мережу офісів-представництв;
 • працює з великим асортиментом ВКВ;
 • надає широкий спектр послуг.

Як зафіксувати курс долара в рублях?

Для зручності наших клієнтів ми рекомендуємо перед тим, як конвертувати готівку, спочатку відвідати наш сайт. Там можна побачити і проаналізувати тенденції фінансового ринку, замовити безкоштовні повідомлення, які будуть приходити на електронну пошту, якщо крос курс рубль долар змінюватися, а також скористатися онлайн-калькулятором для розрахунку підсумкової суми готівки. Крім того, на веб-сторінці можливо уточнити адресу, контактні засоби зв'язку і графік роботи каси на Сумському ринку Харкова або будь-якого іншого відділення. На сайті нашого обмінника можна не тільки дізнатися курс долара до рубля онлайн, але і зафіксувати його на певний час, щоб дістатися найближчої филії і забрати гроші. Для цього варто залити певну заявку на сайті Кит Груп.