• {{user.userFirstname}} {{user.userLastname}}
 • Вихід
Назад до списку валют

Курс обміну Гривні на Долари США сьогодні

USD/UAH
 •  
Онлайн обмін

Шановні клієнти! Скориставшись послугами наших партнерів https://obmenat.com/, Ви можете швидко і надійно зробити обмін Ваших електронних грошей, вивести вашу валюту на Privat, і в готівку з мінімальними відсотками. OBMENAT - готовий завжди йти на зустріч клієнту

Поточний курс долара в Харкові, як і по всій країні, постійно змінюється. Тому бажаючі вигідно провести валютну операцію повинні постійно його моніторити, вибираючи вдалий момент для обміну. І якщо з показниками НБУ це досить просто, то котирування в пунктах обміну відстежити набагато складніше. В цьому випадку рекомендується скористатися пошуком в мережі інтернет, де завжди можна дізнатися актуальний курс долара. Харків - обмінки, банківські установи та чорний ринок.

Наш обмінний пункт гарантує своїм клієнтам кращі котирування. І пропонує скористатися зручним сайтом з актуальною інформацією. Тут ви завжди зможете дізнатися вартість грошових знаків і ознайомитися з динамікою її зміни протягом тижня або доби. Хоча курс долара в обмінниках Харкова продовжує коливатися, ми завжди встановлюємо оптимальні котирування для своїх клієнтів.

Тому, якщо ви плануєте купити долари в Харкові, то швидкий, ефективний і прозорий обмін забезпечить обмінник в районі Сумського ринку по вул. Культури, 8. У нас можна комфортно перевести гривні в долари, незалежно від суми. Ми працюємо швидко і безпечно, строго дотримуючись конфіденційності своїх клієнтів.

Купити долари: Сумський ринок

Необхідність купити долари може виникнути в будь-який час і будь-якому місці. Саме тому наша компанія передбачила пункт обміну валют на Сумському ринку. Торговий майданчик було відкрито в далекому 1947 році. А ось в оновленому вигляді після реконструкції почав працювати не так давно - в березні 2015 року.

Цікаво, що в радянські часи ринок отримав народну назву «Професорський». Адже тут можна було знайти дорогі і дефіцитні продукти, недоступні багатьом простим людям. Значною міською подією 1964 року стало зведення нової будівлі торгового майданчика на 520 місць. З цього приводу в місцевих газетах вийшли захоплені репортажі про найкрасивіший вітраж і художній розпис будівлі. Також згадувалися величезні холодильні камери, місткі вантажні ліфти і зручні побутові приміщення. І, звичайно ж, неймовірної величини акваріуми, здатні вмістити кілька тонн живої риби.

А от продати долари в той час було абсолютно неможливо. Адже подібні операції були доступні тільки з дозволу спеціальних органів і лише обмеженому числу людей. Наприклад, якщо хтось збирався в закордонне відрядження або на гастролі. І, звичайно, курс долара в Україні, як і в інших республіках Союзу, визначався державним регулюванням.

Курс долара в Україні: друге життя «Професорського»

Згодом будівля застаріла і вже не підлягала реконструкції. Тому в 2011 році почалося повне оновлення об'єкта. Новий продуктовий ринок, що відкрився 4 роки по тому, приваблює безліч жителів і гостей міста наступним:

 • смачними і різноманітними продуктами в маленьких крамницях на першому поверсі, в тому числі найсвіжішими фермерськими овочами і фруктами;
 • численними магазинами з одягом, взуттям та господарськими товарами, розташованими на другому поверсі;
 • декількома кав'ярнями, ресторанами, кондитерської та навіть квіткової лавкою.

І, звичайно, поруч з цим популярним місцем розташувався наш обмінний пункт, де можна перевести гривні в долари або виконати інші операції. Є ще одне місце, де може спостерігатися «цікавий» курс долара - чорний ринок, однак експерти не рекомендують їм користуватися. На відміну від нашого обмінника, що працює легально, чорний ринок не дає гарантій безпечного обміну. І не відповідає за якість своїх послуг. Тому, найкраще місце на сьогодні купити долар - Харків, вул. Культури, 8.

Переваги наших послуг з обміну гривень на долари

Отже, щоб швидко, безпечно і максимально вигідно перевести долари в гривні, необхідний надійний і перевірений пункт обміну. Основними його ознаками є:

 • постійний стаціонарний пункт обміну;
 • наявність дозволу на даний рід діяльності;
 • можливість здійснювати різні фінансові операції;
 • наявність декількох видів грошових знаків;
 • надійність і безпеку валютних операцій;
 • вигідний курс долара до гривні і інших валют;
 • популярність і відмінна репутація.

Часто курс гривні до долара цікавить тих, хто планує інвестувати в іноземну валюту. Адже, навіть незважаючи на зміцнення національних грошових знаків, в довгостроковій перспективі «вічнозелений» - більш стабільна валюта. Оскільки він підкріплений сильною економікою країни і великим потоком інвестицій в неї. Більш того, в стабільності цих грошей зацікавлені всі великі гравці світового торгового ринку. Адже переважна більшість угод прив'язана до цієї валюти. А якщо ви плануєте великі покупки всередині країни, то перевести долари в гривні можна в будь-який момент. Звертайтеся і ми гарантуємо вам 100% вигоду і безпеку!