• {{user.userFirstname}} {{user.userLastname}}
 • Вихід

Курс рубля до гривні в Харкові на сьогодні

RUB/UAH
 •  

Валютні операції з кожним роком стають дедалі популярнішими. Причиною цього є зростаюча глобалізація і зближення різних держав. Це особливо стосується тих країн, які мають спільний кордон, адже в подібних випадках у сусідів зав'язуються тісні взаємини - як родинні, так і ділові. Саме тому, незважаючи на складну політичну ситуацію, українці продовжують відвідувати Росію. Незалежно від цілей візиту, необхідність перевести рублі в гривні або гривні в рублі виникає у багатьох жителів і гостей Харкова. Також подібні валютні операції затребувані серед росіян, які приїжджають до нашого міста.

Сьогодні курс гривня - рубль на Сумському ринку, як і по всій країні, постійно змінюється. Адже попит на ці валюти залежить від наступного:

 • стану економіки;
 • політичної ситуації;
 • золотовалютного запасу;
 • обсягів інвестицій;
 • розміру боргових зобов'язань;
 • стану ринку праці;
 • кліматичних катаклізмів.

Де ж знайти найвигідніший курс рубля до гривні, і яким повинен бути надійний обмінник? Про це і піде мова нижче.

Продати рубль: Харків

Навесні 2015 роки після реконструкції відкрився популярний Сумський ринок, де, в тому числі, можна продати рубль. Харків дозволяє зробити це легко і просто. До речі, перше офіційне відкриття торгового майданчика на перетині вулиці Культури і Трінклера відбулося в 1947 році. У той час це було особливе місце з безліччю досить рідкісних і вишуканих делікатесів. Але, оскільки ціна на них була високою, в простолюдді ринок отримав назву «Професорського».

Звичайно, тоді ніхто не планував обмінювати рублі в гривні, адже ще не було ні доступних обмінників, ні сучасних російських і українських купюр. Та й по території Союзу ходили єдині гроші - радянські рублі.

У 1964 році міська влада ухвалила рішення про зведення нової будівлі ринку на 520 торгових місць. Його відкриття стало великою подією. На прогресивний на той час об'єкт приходило подивитися безліч харків'ян. І було на що! Стіни в художнього розпису, вітраж над головним входом, килимова плитка на підлогах і величезні багатотонні акваріуми для живої риби. При цьому в підвалі будівлі розташувалися величезні холодильники для м'яса, молочних продуктів і великі приміщення для зберігання овочів і фруктів.

Не забули і про комфорт працівників ринку. Для них були передбачені зручні побутові приміщення, душові та безліч умивальників з холодною і гарячою водою. А для подавання товарів із сховищ обладнали вантажні ліфти. В цілому будівля залишало відчуття яскраво освітленого і масштабного об'єкта.

Обмін рублів на гривні: новий ринок

Однак час не пощадив будівля ринку і в 2011 році було вирішено провести повну його реконструкцію. Новий продуктовий ринок відкрив свої двері 5 березня 2015 року. Перший його поверх зайняли невеликі лавки з продуктами харчування, а другий віддали під численні бутики з одягом, взуттям та господарськими товарами. Також тепер тут можна посидіти в затишних ресторанах або кафе і купити свіжі «вкусняшки» в декількох кондитерських.

Звичайно ж, це популярне місце не залишилося без обмінника валют. Кращий курс рубля в Україні можна знайти в пункті обміну за адресою вул. Культури, 8. Причому провести тут валютну операцію можна легально, швидко і безпечно. Ще одне місце, де іноді зустрічається вигідний курс рубля до гривні - чорний ринок, але його експерти радять уникати.

Чому варто вибрати наш обмінник?

Наш обмінник відрізняється такими перевагами:

 1. Тривалий термін роботи, наявність всіх необхідних офіційних документів-дозволів.
 2. Висока популярність, позитивні відгуки експертів і клієнтів, безліч постійних відвідувачів.
 3. Швидкий і безпечний обмін гривні на рублі, конвертація інших грошових знаків, проведення різних видів фінансових операцій.
 4. Захищеність персональних даних клієнтів, сучасне обладнання пункту, кваліфікований персонал.
 5. Зручне місце розташування і вдале розклад роботи.

Окремо варто відзначити високу інформативність онлайн-ресурсу обмінника. Адже успішність валютних операцій залежить від правильно обраного моменту обміну рублів на гривні або інших валют. Піклуючись про своїх клієнтів, ми надаємо їм найактуальнішу інформацію по котируваннях різних грошових знаків. Вона оформлена у вигляді зручного і наочного графіка, що дозволяє відстежити динаміку зміни ціни протягом доби і тижня.

Таким чином, у нас ви можете швидко і вигідно купити рубль. Харків - чи не єдине місто, де розташовані обмінники нашої компанії. Вони знаходяться ще в 16 великих містах України, і наша географія постійно розширюється. Звертайтеся і ми допоможемо вам надійно і безпечно конвертувати ваші кошти!