Курс рубля до гривні в Харкові на сьогодні

RUB/UAH
 •  

Валютні операції з кожним роком стають дедалі популярнішими. Причиною цього є зростаюча глобалізація і зближення різних держав. Це особливо стосується тих країн, які мають спільний кордон, адже в подібних випадках у сусідів зав'язуються тісні взаємини - як родинні, так і ділові. Саме тому, незважаючи на складну політичну ситуацію, українці продовжують відвідувати Росію. Незалежно від цілей візиту, необхідність перевести рублі в гривні або гривні в рублі виникає у багатьох жителів і гостей Харкова. Також подібні валютні операції затребувані серед росіян, які приїжджають до нашого міста.

Сьогодні курс гривні до рубля на Сумському ринку, як і по всій країні, постійно змінюється. Адже попит на ці валюти залежить від наступного:

 • стану економіки;
 • політичної ситуації;
 • золотовалютного запасу;
 • обсягів інвестицій;
 • розміру боргових зобов'язань;
 • стану ринку праці;
 • кліматичних катаклізмів.

Де ж знайти найвигідніший курс російського рубля до гривні, і яким повинен бути надійний обмінник? Про це і піде мова нижче.

Купити рублі: курс рубля до гривні в обмінниках Харкова

Навесні 2015 роки після реконструкції відкрився популярний Сумський ринок, де, в тому числі, можна продати рубль. Харків дозволяє зробити це легко і просто. До речі, перше офіційне відкриття торгового майданчика на перетині вулиці Культури і Трінклера відбулося в 1947 році. Звичайно, тоді ніхто не планував обмінювати рублі в гривні, адже ще не було ні доступних обмінників, ні сучасних російських і українських купюр. Та й по території Союзу ходили єдині гроші - радянські рублі. Сьогодні ж тут розташовані десятки торгівельнизх майданчиків та обмінних пунктів.

Курс рубля до гривні на сьогодні залежить від різних чинників. На коефіцієнт, за яким можна купити рубль, впливають не тільки глобальні економічні чинники, а й, так звані, кон'юнктурні нюанси. Тимчасові коливання котирувань можуть провокувати суспільно-політичні кризи, низький поріг довіри населення до роботи уряду і національним грошовим знакам, впровадження непопулярних антисоціальних реформ, поява вогнищ напруги і збройних конфліктів на території, наступ стихійних лих і природних катаклізмів, а також масштаби їх наслідків.

Обмін рублів на гривні: новий ринок

В 2011 була розпочата реконструкція Сумського ринку. Новий продуктовий ринок відкрив свої двері 5 березня 2015 року. Тепер тут можна посидіти в затишних ресторанах або кафе і купити свіжі «вкусняшки» в декількох кондитерських.

Звичайно ж, це популярне місце не залишилося без обмінника валют. Кращий курс гривні в рублях в Україні можна знайти в пункті обміну за адресою вул. Культури, 8. Причому провести тут валютну операцію можна легально, швидко і безпечно. Ще одне місце, де іноді зустрічається вигідний курс рубля і гривні - чорний ринок, але його експерти радять уникати.

Курс гривні до рубля: чому варто вибрати наш обмінник?

Наш обмінник відрізняється такими перевагами:

 1. Тривалий термін роботи, наявність всіх необхідних офіційних документів-дозволів.
 2. Актуальний курс рубля в гривнях.
 3. Висока популярність, позитивні відгуки експертів і клієнтів, безліч постійних відвідувачів.
 4. Швидкий і безпечний обмін гривні на рублі, конвертація інших грошових знаків, проведення різних видів фінансових операцій.
 5. Захищеність персональних даних клієнтів, сучасне обладнання пункту, кваліфікований персонал.
 6. Зручне місце розташування і вдале розклад роботи.

Окремо варто відзначити високу інформативність онлайн-ресурсу обмінника. Адже успішність валютних операцій залежить від правильно обраного моменту обміну рублів на гривні або інших валют. Піклуючись про своїх клієнтів, ми надаємо їм найактуальнішу інформацію по котируваннях різних грошових знаків. Вона оформлена у вигляді зручного і наочного графіка, що дозволяє відстежити динаміку зміни ціни протягом доби і тижня.

Таким чином, у нас ви можете швидко і вигідно купити рубль. Харків - чи не єдине місто, де розташовані обмінники нашої компанії. Вони знаходяться ще в 16 великих містах України, і наша географія постійно розширюється. Звертайтеся і ми допоможемо вам надійно і безпечно конвертувати ваші кошти!