• {{user.userFirstname}} {{user.userLastname}}
  • Вихід
Назад до списку валют

PLN/RUB
  •  
Онлайн обмін

Шановні клієнти! Скориставшись послугами наших партнерів https://obmenat.com/, Ви можете швидко і надійно зробити обмін Ваших електронних грошей, вивести вашу валюту на Privat, і в готівку з мінімальними відсотками. OBMENAT - готовий завжди йти на зустріч клієнту

Актуальний курс обміну валют у Харкові

Кожна розсудлива людина рано чи пізно, починає шкодувати про втрачені можливості. Досить таки часто ми чуємо фразу: "От би мені сьогоднішні знання, та можливість повернуться років так на шість назад. Я б тоді витратив би всі свої заощадження на покупку доларів, євро і зараз би був казково багатий і щасливий". Жити минулим, це, звичайно ж, дуже добре, але пора б уже подумати і про майбутнє!

А чи варто зараз займатися обміном і чи приносить такий вид заробітку прибуток? Звичайно ж так! Зараз величезною популярністю користується обмінна справа, у зв'язку з чим у великих містах кількість пунктів обміну валюти досягає великої кількості. Ми підкажемо Вам, як правильно займатися обміном валют і на які нюанси потрібно звернути увагу. По-перше, обміном валюти можна займатися двома способами:

  • Віддати свої кошти в управління трейдингових компаній
  • Займатися обміном самостійно.

Звичайно ж заробляти на валюті за допомогою трейдерів набагато простіше. Адже вам нічого не доводиться робити, а тільки лише контролювати баланс свого рахунку. У той момент, коли ви будете займатися своїми справами, трейдери будуть займатися торгівлею на фінансовій біржі від вашого імені, відстежувати вартість валюти, аналізувати й втілювати в життя усі свої знання та навички. Але поспішаємо запевнити вас, що цей спосіб не дає ніяких гарантій. Адже успіх трейдингу залежить суто від суб'єктивних факторів, та й коштують такі послуги чималих сум.

Займатися самостійно звичайно ж складніше. Найголовніше, що ви повинні знати це те, що для отримання максимальної вигоди важливо правильно підібрати момент, ну і звичайно сам обмінний пункт. А ще вам необхідно постійно відстежувати й аналізувати всі рухи ціни валюти на українському фінансовому ринку. Адже саме завдяки цьому ви зможете правильно спрогнозувати й передбачити момент, в який краще за все буде купити валюту. І ще наполегливо рекомендуємо вам не витрачати усі свої заощадження на покупку валюти, а робити це на маленьких сумах. Саме це допоможе вам отримати потрібний досвід, а навіть якщо це і призведе до певних фінансових втрат, то вони будуть зовсім незначними.

Як вибрати правильний обмінник в Харкові

Знайти якісний обмінник, не так-то й просто. Особливо це стосується пошуків пункту обміну іноземної валюти в Харкові, Києві, Одесі. Настільки великих мегаполісах, що їх навіть не можливо обійти за декілька днів. Ви звичайно ж можете випробувати свою вдачу у піших пошуках обмінника, що пропонує найвигіднішу ціну, але єдиний результат, який ви отримаєте - це пекельний біль в ногах до кінця такої прогулянки.

Набагато простіше і легше шукати обмінний пункт за допомогою Інтернету. Для цього вам потрібно відкрити браузер і набрати в пошуковому рядку: "Обмінник Харків". Після того, як ви це зробите, ви будете приголомшені від отриманого результату, адже вашій увазі предстануть сотні сайтів, що пропонують свої послуги з обмін валют в Харкові. Це ж прекрасно, скажете ви. Ні й ще раз ні! Не варто відразу звертатися до послуг першого-ліпшого сайту! При нинішньому порядку речей, більшість цих сайтів є шахрайськими і існують лише з однією метою: отримання від вас максимальної кількості грошових коштів з нульовою віддачею. Особливо це стосується сайтів, які пропонують безготівкові перекази.

Не варто в паніці рвати на собі волосся. Для того, щоб не допустити помилки, вам необхідно всього лише звернути увагу на кілька нюансів: наявність відгуків про цей сайт і обмінник (бажано, щоб більшість була позитивних), наявність документації й реально існуючих адрес і контактних номерів. І щоб максимально полегшити вам пошук даного сайту, ми хочемо взяти на себе відповідальність і порекомендувати наш сервіс, який відповідає всім перерахованим вище вимогам. У нас на сайті можна легко обміняти євро на долар за вигідним курсом. На сайті Ви зможете дізнатися курс валют в Харкові 24/7.

Переваги наших обмінників

Вся інформація, що наведена нижче заснована на опитуваннях і відповідях наших клієнтів. Наш сервіс має ряд переваг, а саме:

  1. Надійність. Наші обмінники працюють на фінансовому ринку України, вже не перший рік. Ми пережили усі злети та падіння української економіки, працювали як за часів кризи, так і за часів фінансової стабільності. На сьогодні наші пункти обмін валют в Харкові, користуються величезною популярністю серед жителів міста. Всю інформацію щодо легальності нашого існування, всі ліцензії й дозволи Ви можете побачити в наших філіях. Ці дані вам із задоволенням нададуть наші висококваліфіковані співробітники.
  2. Широкий спектр послуг. На відміну від звичайних обмінних пунктів, ми пропонуємо нашим клієнтам допомогу в безготівковому переказі грошових коштів. А також в переказі грошових коштів за кордон. І зробити це все можна навіть вигідніше ніж у банках.
  3. Інформативність. Як вже було сказано раніше, успішний обмін валюти залежить від правильно підібраного моменту. А правильний момент залежить, тільки від своєчасної поінформованості. І наш сайт пропонує своїм відвідувачам доступ до найактуальнішої інформації 24/7.
  4. Зручне розташування. Наші пункти знаходяться в безпосередній близькості від станції метро Університет, що істотно скорочує ваші витрати, як грошові, так і часові.
  5. Захищеність. Ми знаємо, що проблема доступності персональних даних, в наші дні, є дуже важливою. І поспішаємо запевнити вас, що наші обмінні пункти обладнані всіма необхідними засобами для захисту ваших персональних даних.

Чим ми кращі за обмінник валют на Рози Люксембург, Римарській 23?

Ми гарантуємо прозорий і швидкий обмін, неважливо, хочете ви продати або купити гривню - все буде швидко, комфортно і безпечно, незалежно від суми та 100% за кращим курсом. Ми працюємо з будь-яким клієнтом, щоб забезпечити йому комфорт і фінансову перевагу!

Номер для скарг і пропозицій 050-360-90-35