0800330261

Курс польського злотого до гривні в Харкові на сьогодні

PLN/UAH
 •  

До введення безвізового режиму з ЄС традиційно точний курс польського злотого до гривні більше цікавив жителів прикордонних з Унітарної Республікою українських областей. Але, починаючи з 2017 року, цю інформацію шукають українці, які проживають на всій території нашої країни. Однак для жителів Харкова з огляду на порівняно невисоку популярність грошових знаків Польщі пошук актуальних котирувань і надійних фінустанов, які здійснюють обмін злотих на гривні, іноді стає справжньою проблемою. Але вирішити її можна досить швидко і легко, якщо звернутися до філії нашої обмінки на Сумському ринку.

Глобальні економічні процеси, що впливають на курс злотого до гривні

Вартість певної іноземної валюти, еквівалентна конкретній кількості національних грошових знаків, в умовах ринкової економіки не може бути константою, оскільки вона, як і будь-який інший товар, підпорядковується принципу паритету попиту і пропозицій. Якщо уряд не дотримується фіксованого курсу злотого до гривні на сьогодні, то він може змінюватися з таких причин:

 • активне зростання інфляційних темпів і неефективна політика кабміну щодо їх врегулювання;
 • невиправдана емісія - додатковий випуск банкнот і цінних паперів;
 • стагнація або стрімке падіння мікро- і макроекономічних показників;
 • кількість кредитів МВФ і жорсткість графіка їх погашення;
 • збільшення імпорту, який дестабілізує співвідношення злотий-гривня зниженням попиту на іноземні держзнаки;
 • конкурентоздатність національної валюти та інших товарів на світових торгах;
 • низька активність на фондових і сировинних біржах;
 • відсутність довіри місцевого населення і міжнародних партнерів до державної політики.

Вплив на курс злотого чорного ринку

Відкритість економіки - головний, але не єдиний фактор, від якого залежать котирування. Суттєво впливає на курс злотого до гривні чорний ринок, а саме кількість спекулятивних операцій на ньому. У період сезонного підвищення попиту або ажіотажу, викликаного дестабілізацією суспільно-політичної обстановки або тимчасовими кризами, перекупники активно маніпулюють котируваннями в свою користь. Таким чином, користуючись нагодою, вони прагнуть з лишком покрити ризики, пов'язані з незаконною діяльністю.

Крім того, знаючи, що довести факт шахрайства при спробі купити польський злотий у «міняйл» практично неможливо, спекулянти не гребують використовувати різні обманні схеми. Саме тому варто уникати подібних угод і звертати увагу на курси злотих до гривні в офіційних структурах.

Курс гривні до злотого: залежність від інших кон'юнктурних аспектів

Слабшати курс злотих в гривнях може ще й з таких причин:

 • проведення непопулярних реформ;
 • прийняття антисоціальних законів;
 • загострення будь-яких кризових ситуацій;
 • залученість армії в міждержавних та внутрішніх збройних конфліктах;
 • наступ стихійного лиха і масштаби його наслідків.

Фінансові експерти рекомендують по можливості утримуватися від конвертації zl to uah і навпаки в будь-який з цих періодів, щоб в результаті не залишитися в збитку.

Де дізнатися курс валют злотий-гривня?

З актуальною фінансовою інформацією можна ознайомитися на сайті НБУ, на онлайн-сторінках і в фізичних відділеннях великих комерційних і держбанків і в обмінниках. На своїй веб-сторінці Нацбанк регулярно оновлює котирування та публікує актуальний курс злотого до гривні на сьогодні. Слід зазначити, що вони можуть трохи відрізнятися від тих, за якими можна реально купити злоті або обміняти їх на українські гроші. Така невідповідність пояснюється комісійними зборами банківських і обмінних структур. Щоб точно знати підсумковий розмір готівки, що віддається при покупці певної суми ВКВ або одержуваної на руки після конвертації, варто уточнювати курс польського злотого саме в тій організації, в якій планується проведення обміну.

Як безпечно і вигідно продати злоті в Харкові?

Щоб швидко і без ризиків обміняти валюту в столиці Харківської області, потрібно звернутися до філії нашого обмінника на Сумському ринку. Він працює цілодобово і надає широкий спектр послуг. Каса обмінки обладнана сучасною технікою, починаючи від лічильника банкнот і закінчуючи камерами відеофіксації, що в сукупності гарантує клієнтам максимальну безпеку.

Ще одне наше незаперечне достоїнство - наявність сторінки в інтернеті, яку варто відвідати перед тим, як продати злоті, щоб ознайомитися з динамікою фінансового ринку і спрогнозувати найбільш сприятливий момент для конверсії, замовивши послугу безкоштовної електронної розсилки повідомлень про зміни в валютних графіках. Тут же можна уточнити адресу і контактний телефон відділення на Сумському ринку Харкова або іншого нашого найближчого офісу-представництва. Крім того, ми надаємо послугу з заморожування курсу обміну на 1 годину. За цей час ви встигнете доїхати з дому до нашого обмінника і спокійно, за заздалегідь обумовленим курсом валют злотий-гривня, обміняти своїх злоті.