0800330261

Курс фунта до долару в Харкові на сьогодні

GBP/USD
 •  

Сьогодні конверсія валют є однією з найпопулярніших фінансових операцій. Практично неможливо знайти людину, якій ні разу в житті не доводилося обмінювати одні грошові одиниці в інші. У кожного на це свої причини. Так, любителі подорожувати користуються послугою з обміну фунтів в долари (або інших валют) з тією метою, щоб мати можливість розраховуватися готівкою за кордоном. Частина населення країни вважає за краще купувати інвалюту для більш надійного збереження накопичених коштів. І ці заходи цілком обгрунтовані і розумні, з огляду на економічну та політичну ситуації в державі. Таким чином, попит на співвідношення по валютних парах USD to Pound і GBP/USD не має тенденції падати.

Конвертація фунтів в долари: що впливає на обмінний курс?

Тим, хто змушений часто конвертувати фунти в долари, слід постійно спостерігати за співвідношенням по даній валютній парі, адже від цього залежить вигідність здійснюються валютних операцій. Особливо таке відстеження актуально тоді, коли мова йде про конверсії великих сум.

Падіння і зростання курсу долара до фунту (і навпаки) залежать від деяких факторів, серед яких:

 • політика українського Національного банку щодо грошової маси і процентних ставок;
 • актуальні політична і економічна ситуації в країні;
 • рішення, що виносяться центральними державними органами;
 • терміни для повернення державного боргу;
 • результати співпраці з міжнародними організаціями, які мають статус кредиторів країни;
 • рівень коливання цін на ті товари вітчизняного виробництва, які відправляються на експорт і є одним з головних джерел надходження інвалюти;
 • ігри на біржах, що проводяться на зростання або зниження на біржах валют.

В цілому прогнозувати вплив перерахованих вище факторів на крос-курс долара до фунта стерлінгів. При цьому слід враховувати, що в дійсності можуть виникнути непередбачувані ситуації, так звані «чорні лебеді».

Курс фунта стерлінга до долара в Харкові

Попит породжує відповідну пропозицію; тому на сьогоднішній день існує декілька варіантів для проведення обмінних операцій з інвалютою. До них відносяться:

 • банківські установи (як державні, так і приватні). Серед їх достоїнств виділяються безпеку послуг, що надаються, а також забезпечення захисту клієнтів від отримання фальшивих грошей;
 • «чорний» ринок валюти. До так званих валютників зазвичай звертаються при бажанні зберегти повну конфіденційність і заощадити. Однак перевага цього способу обміну доларів на фунти в вигляді анонімності перекривається відсутністю гарантій безпеки (як клієнтів, так і їх грошових коштів);
 • пункти обміну валют. Ці установи включають в себе гідності зазначених вище варіантів, будучи при цьому позбавленими їх недоліків. Обмінники, зарекомендували себе з позитивного боку, прагнуть зберегти старих і залучити якомога більше нових клієнтів. Для цього вони забезпечують можливість користуватися широким спектром фінансових послуг, гарантуючи повну приватність і безпеку, а також максимально можливу інформативність.

Співвідношення GBP/USD: критерії хорошого обмінника

Слід зазначити, що показники співвідношення USD to GBP в різних обмінниках можуть відрізнятися. Тому бажаючим конвертувати долари в фунти (і навпаки) варто завчасно вивчити пропозиції таких установ, а не йти в першу-ліпшу.

Перш, ніж звернутися за послугами того чи іншого обмінного пункту, рекомендується переконатися, що він відповідає викладеним нижче критеріям.

 1. Тривалість роботи і законність здійснюваної діяльності. При цьому всі ліцензії, свідоцтва та інша важлива документація повинні вільно надаватися для ознайомлення з ними.
 2. Зручність розташування. Так, наприклад, Сумський ринок (Харків) є зручним і добре впізнаваним місцем, завдяки чому нікому не складе труднощів дістатися до нього.
 3. Комплекс послуг та режим роботи. Звертайте увагу на ті установи, які працюють щодня і в відповідний для вас проміжок часу.
 4. Ступінь інформованості клієнтів. Співробітники хорошої обмінної установи стежать за своєчасним і постійним оновленням даних на їх веб-сайті, завдяки чому відвідувачі останнього завжди обізнані про вигідний курс долара до фунта стерлінгів (і навпаки).
 5. Устаткування в обмінному пункті. Ніхто не хоче отримати після конверсії фальшиві грошові знаки, тому важливо, щоб вони перевірялися на якісному детекторі банкнот.
 6. Можливість забезпечити конфіденційність. Для більшості клієнтів є актуальним захист особистих даних, тому пріоритет віддається тим обмінним установам, які можуть його гарантувати.

Як зафіксувати курс фунта до долара: вигідні умови покупки

На сайті Kit Group можна зафіксувати вподобаний курс долара до фунту і провести обмін протягом 60 хвилин. Постійним клієнтам забезпечений вигідний обмін будь-яких валютних пар по оптовому і роздрібному курсу. Наші менеджери нададуть кваліфіковану підтримку по будь-яким питанням.