0800330261

Курс фунта до гривні в Харкові на сьогодні

GBP/UAH
 •  

Британські гроші в порівнянні з іншою іноземною валютою користуються не дуже великою популярністю в українців, але, тим не менш, багатьом з них з різних причин все одно необхідно знати курс фунта в гривнях на сьогоднішній день. Найчастіше це ті жителі України, які відвідують Сполучене Королівство з метою освіти, туризму чи бізнесу. У будь-якому випадку їм необхідно купувати і продавати грошові знаки. А щоб робити це з прибутком, слід знати основи формування котирувань і навчитися розуміти тенденції фінансового ринку.

Основні причини коливання курсу фунта стерлінга до гривні

На курс фунта стерлінга до гривні може впливати цілий ряд різних факторів, серед них:

 • інтенсивна інфляція і неефективна політика Кабміну щодо її врегулювання;
 • проведення готівкової і безготівкової емісії, яка не має під собою базису у вигляді стабільного зростання мікро- та макроекономічних показників;
 • стагнація або занепад економіки;
 • кількість і розмір міжнародних траншей, позик і умови їх погашення;
 • тип держрегулювання курсу англійського фунта, обраний урядом;
 • стан платіжного балансу країни;
 • активність на валютних біржах, торгах акціями та іншими цінними паперами, дорогоцінними металами, вуглеводнів і енергоресурсів;
 • ступінь залежності держбюджету від цін на сировину і обсягів їх продажу;
 • високий ризик дефолту або його фактичне наступ.

Кон'юнктурні чинники, що впливають на курс англійського фунта до гривні

Крім глобальних економічних причин, курс фунт-гривня може коливатися ще й через кон'юнктурних факторів. Вони викликають різкі скачки котирувань. Зазвичай така ситуація виникає в результаті дестабілізації суспільно-політичної обстановки, настання стихійного лиха, участі країни в світових війнах, а також при виникненні внутрішніх збройних конфліктів.

Серйозно впливає на курс фунтів до гривні чорний ринок, оскільки спекулянти навмисно створюють мініпаніку, і коли люди починають скуповувати або позбавлятися від іноземних державних знаків, маніпулюють котируваннями в свою користь. Так «міняйли» прагнуть компенсувати ризики, пов'язані з незаконною діяльністю. Довести ж протиправні дії і притягнути до відповідальності винних надзвичайно складно. Для того, щоб безпечно обміняти фунти в гривні, краще відвідати офіційні структури і організації, що мають ліцензію на купівлю-продаж ВКВ. Таким є наш обмінний пункт на Сумському ринку.

Як дізнатися актуальний курс фунта стерлінгів в Харкові?

Останні дані про вартість інвалюти можна подивитися на сайті НБУ, в фізичних відділеннях і веб-сторінках банків і обмінників. Іноді котирування Нацбанку можуть відрізнятися від тих, за якими реально здійснюється обмін. Пояснюється таке неспівпадіння гранично просто: фінустанови стягують приховану комісію. Для того щоб розуміти точну суму готівки, яка буде отримана на руки, слід дізнаватися курс англійського фунта в організації, де планується здійснювати обмін.

Як показує практика, навіть у великих банківських структурах, які працюють з британської валютою, вона не завжди є в наявності. Тому має сенс відразу звертатися в сертифікований обмінник.

Де продати або купити фунти в Харкові?

Щоб швидко купити фунти стерлінгів в Харкові, слід відвідати наш філіал-обмінник на Сумському ринку. Він має такі конкурентні переваги перед іншими обмінними пунктами:

 • сучасне технічне обладнання каси;
 • зручне розташування;
 • цілодобова робота;
 • широкий спектр послуг, що надаються;
 • великий асортимент ВКВ;
 • гарантія конфіденційності угод;
 • своєчасне оновлення курсу фунта по відношенню до інших грошових знаків;
 • швидке і адекватне реагування на скарги та пропозиції.

Ще одна наша перевага - наявність сайту в інтернеті. Там знаходиться вся необхідна споживачам інформація. На сайті доступний онлайн-калькулятор для розрахунку підсумкової суми готівки, можна подивитися графік зміни вартості валюти і, проаналізувавши його, спрогнозувати найбільш сприятливий період, щоб продати фунти. Харків, до слова, чи не єдине місто, де є наші відділення. Всі філії, їх адреси, контактні засоби зв'язку також можна уточнити на веб-сайті.

Також ми надаємо безкоштовну послугу розсилки електронних повідомлень про зміни в котируваннях. Оформити її можна в спеціальному розділі, повідомивши нам свій e-mail. Ще однією нашою перевагою є замовлення зворотнього дзвінка менеджера. У нього можна дізнатися наявність фунт стерлінгів, курс гривні по відношенню до іншої інвалюті, а також забронювати певну кількість купюр. Такий сервіс дозволяє людям, зайнятим на роботі або що знаходяться в Харкові проїздом, значно заощадити час, витрачений на обмін.