0800330261

Курс євро до гривні в Харкові на сьогодні

EUR/UAH
 •  

В останні кілька років попит на європейську валюту в українців суттєво зріс. Не потрібно бути фінансово-економічним експертом або аналітиком, щоб визначити головну причину підвищення її популярності - введення безвізового режиму. Багато жителів нашої країни активно використовують цю можливість, щоб подивитися визначні пам'ятки Європи, отримати висококонкурентне вищу освіту або суттєвий додатковий заробіток. У будь-якому випадку всім цим людям потрібно знати курс євро до гривні, щоб вигідно обмінювати гроші. Ця інформація актуальна і для тих людей, які не збираються залишати межі Батьківщини, але вважають за краще зберігати свої заощадження в стабільно-надійних грошових знаках.

Основи формування курсу гривні до євро

Вартість національної валюти, виражена грошовими одиницями Євросоюзу, або, простіше кажучи, курс гривні до євро - величина непостійна і залежить від безлічі нюансів. Так, наприклад, девальвацію можуть спровокувати такі структурні чинники:

 • стрімкі темпи інфляції і неефективна методика її врегулювання, затверджена Кабміном;
 • стан економіки;
 • тип держрегулювання курсу євро в Україні, обраний Мінфіном;
 • процедура готівкової або безготівкової емісії, проведення якої не підкріплено реальним зростанням мікро- і макроекономічних показників;
 • розмір процентної ставки і платіжного балансу країни;
 • конкурентоспроможність валюти в міжнародному масштабі;
 • різке збільшення імпорту, через який збільшується обсяг іноземної валюти, і, отже, курс євро в банках України починає коливатися в ту чи іншу сторону;
 • активність держави на торгах дорогоцінних металів і енергоресурсів;
 • кореляція держбюджету і цін на сировинні ресурси, а також його залежність від обсягу їх продажів.

Інші фактори, що впливають на курс євро до гривні в регіонах і по всій країні

Крім всіх цих глобальних причин, що впливають на котирування в довгостроковій перспективі, коефіцієнт, за яким перекладається EUR to UAH і UAH to EUR, залежить від кон'юнктурних аспектів. Під ними слід розуміти процеси, що різко дестабілізують ситуацію. До їх числа можна віднести активізацію спекулянтів на Сумському ринку Харкова та інших торгових майданчиках в період відпусток, передсвяткових днів і під час загострення соціально-політичної обстановки. Перекупники розуміють, що їхня діяльність протизаконна, і використовують найменший привід для отримання максимальної вигоди з кожної угоди, тому переводять євро в гривні і навпаки на невигідних для клієнта умовах. Більш того, багато «міняйл» застосовують різні обманні схеми, щоб отримати профіт. Цих аргументів цілком достатньо, щоб зрозуміти, що міняти гроші потрібно виключно в структурах, що мають ліцензію на здійснення такої фінансової діяльності.

Також курс гривні до євро може слабшати після впровадження непопулярних антисоціальних реформ, при виникненні внутрішніх вогнищ напруги і збройних конфліктів, внаслідок природних катаклізмів та стихійних лих.

Де дізнатися актуальний курс євро до гривні?

Дізнатися діючий курс євро на сьогодні, а також ознайомитися з фінансовими тенденціями можна на веб-сторінці Нацбанку, на сайтах великих банків і сертифікованих обмінників. При цьому не варто дивуватися тому, що офіційні дані НБУ можуть трохи відрізнятися від тих, які заявляють інші фінансові установи. Пояснити розбіжності можна тим, що деякі банківські та обмінні структури закладають в котирування комісійний збір. З огляду на цей факт, перед тим, як купити або продати євро, рекомендується уточнювати цифри саме в тій організації, в якій планується здійснювати обмін.

Як безпечно купити євро на Сумському ринку в Харкові?

Щоб вигідно перевести євро в гривні і гривні в євро на харківському Сумському ринку, необхідно звернутися в наш обмінник, який має такі переваги перед іншими фірмами, що надають послуги купівлі-продажу валют:

 • достатній стаж роботи;
 • вільний доступ до юридичної документації;
 • своєчасне оновлення котирувань;
 • широкий асортимент ВКВ;
 • сучасне технічне оснащення кас і відділень;
 • гарантії захисту особистої інформації.

Ще однією нашою конкурентною перевагою є сайт, який варто відвідати перед тим, як купити євро або іншу інвалюту. Там можна ознайомитися з переліком послуг, що надаються, відстежити динаміку зміни цін, замовити безкоштовні повідомлення про зміни ситуації на ньому, скористатися онлайн-калькулятором для уточнення підсумкової суми готівки, що отримуються на руки після конвертації. Тут же можна уточнити адресу, контактні засоби зв'язку і режим роботи офісу-представництва, розташованого на Сумському ринку в Харкові.

Переваги покупки євро в Кіт Груп

Якщо ви шукаєте найактуальніший і вигідний оптовий курс євро до гривні в обмінниках міста, звертайтеся в наші обмінники. Наша філія на Сумському ринку працює цілодобово, щоб кожен бажаючий міг обміняти гроші в зручний для себе час. На сайті обмінника можна заздалегідь "заморозити" курс і приїхати забрати гроші.

У нас на касі не потрібно пред'являти посвідчення особи, як в банках, тому всі фінансові операції клієнтів залишаться повністю конфіденційними. На сайті Kit Group можна:

 • відстежити курс євро в гривнях за поточний день або тиждень;
 • забронювати заздалегідь обмін певної суми;
 • дізнатися крос-курси різних валютних пар;
 • уточнити адресу і телефон офісу компанії.

Ми забезпечуємо чесність, безпеку, анонімність, низькі комісії, достатній запас валютних резервів в кожній касі, а також високопрофесійну допомогу, яку надають наші менеджери при будь-яких складних ситуаціях.